Pazartesi - Cuma 09:30-18:30
Email info@googlereklamtanitim.com Telefon 0212 256 32 27

Hakkımızda

Hakkımızda

Anatolia System olarak; Web tasarımı ve yazılımı konusunda uzman olan kadromuz sizlere sunduğu insan hayali ile sınırlı hizmetlerimizi burada göreceksiniz.

Anatolia System Mim. ve İnternet Hizmetleri Limited Şirketi, sirketlerin ve bireylerin ihtiyaç, eğitim ve beklentilerine yönelik kararlarını ve politikalarını belirlemede ve uygulamada danışmanlık veren, hem teknolojik çözümler hemde web çözümleri sağlayan bir yazılım ve internet şirketidir. Müşterilerine çok geniş yelpazede kapsamlı çözümler sunarak ihtiyaçların belirlenmesinde etkin rol oynarken tanıtımlarında danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Özgün tasarım, yazılım ve donanımlı teknik ekibimizle, yerinde ve doğru detay çözümlerimizle, en kısa zamanda, en kaliteli ve doğru uygulamaları, en düşük maliyetle, güvenilir, dinamik, fonksiyonel ve çağdaş çözümler üreterek sunmaktayız…

Anatolia System genç ve dinamik ekibiyle teknolojik anlamda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek tecrübe ve donanıma sahiptir. Tasarımlarımızda kurumsal kimliğinizi ön planda tutarak sizin için en iyi çözümü üretiyoruz. Ayrıca içerik yönetim sistemi yazılımlarımızla internet sitenizin her an güncellenebilmesi ve istediğiniz değişikliklerin yapılmasını sağlıyoruz. Arama motorlarına sitenizin kaydınız yapıyoruz ve sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayacak optimizasyon işlemini gerçekleştiriyoruz.

Web Tasarım

Mobil uyumlu, dinamik siteler.

Sosyal Medya Yönetimi

SEO

Arama motorlarında üst sıralarda yer alın.